المنت

المنت


المنت تسمه ای

یک موضوع رایج در مورد گرم کردن آب گرم، آب گرم تجاری است. بسیاری از مشاغل نیاز به آب گرم فوری فراوان در مقیاس تجاری دارند. چه در رستوران بسته بندی شده با مشتری باشد و چه شاید سالن مویی که برای تعطیلات آخر هفته مشتری خود را آماده می کند، این نوع مشاغل نیاز مداوم و جدی اقتصادی به آب گرم در صورت تقاضا دارند.

نحوه گرمایش آب برای به دست آوردن آب گرم تجاری

در حالی که وجود آب گرم تجاری یک نیاز اساسی برای بسیاری از مشاغل است، وقتی تجهیزات لازم برای تأمین آب گرم در این مقیاس وجود دارد، اغلب توسط کاربر یا نصاب مشخص می شود. گرمایش آب برقی برای کاربردهای تجاری ایده آل است. این مسئله، صرفه جویی در فضا است و بسیاری از موارد ایمنی مرتبط با قرار دادن گاز در محیط کار را به خود جلب نمی کند. المنت القایی (بخاری های غوطه وری) برای تأمین آب گرم برای نیاز های خاص تجاری به یک استوانه آب تعبیه شده اند و در این مرحله است که اوضاع غالباً اشتباه می شوند.

مزیت های استفاده از المنت القایی (بخاری های غوطه وری)

اگر بخواهیم از مزیت های بخاری های غوطه وری برای شما سخن بگوئیم همان بس که اصلی ترین راه حل ها برای گرم کردن آب در بازار متمرکز بر مصرف داخلی است. این امر به عنوان یک برنامه “وظیفه سبک” طبقه بندی می شود، به طور معمول یک خانواده اکثر موارد مورد نیاز آب گرم را در صبح و عصر برای باران، شستشو و غیره استفاده می کنند. الگوی استفاده که یک سیلندر آب گرم خانگی با استفاده از بخاری های غوطه وری برای ارائه خدمات طراحی شده است.

سعی می کنید بر اینکه آب گرم خانگی را به یک محیط تجاری و سنگین تبدیل کنید و اینجاست که بسیاری از کاربران ناامید می شوند و غالباً مقصر تجهیزاتی هستند که مطمئناً برای ایجاد آب گرم به آنها طراحی شده اند!

واقعیت این است که استفاده از سیستم آب گرم خانگی برای تأمین آب گرم برای مشاغل اغلب به یک سیستم دارای عملکرد ضعیف منجر می شود که دارای مسائل مربوط به قابلیت اطمینان به طور منظم است. آب ثابت نیاز به بخاری های غوطه وری بیش از حد دارد که برای الگوی مصرف داخلی طراحی شده و باعث تسریع در ساخت مقیاس می شود و می تواند عمر بخاری را از سال به ماه دیگر کاهش دهد.

سایر مزیت های استفاده از المنت های القایی

نصب کنندگان معمولاً به دنبال روش های اساسی برای کاهش (المنت القایی) بار با جایگزین کردن بخاری های معمولی غوطه وری خانگی با بخاری های خانگی با وظیفه سنگین تر هستند که برای محیط های پرخطر آب طراحی شده اند. استفاده از بخاری های غوطه وری از جنس تیتانیوم باعث طولانی شدن عمر بخاری در محیط های خانگی می شود.

بخاری های برقی غوطه وری درجه تجاری یا صنعتی برای کاربرد هایی طراحی شده اند که افزایش تقاضای آب عادی است. به طور کلی این فرآیند کمی بیشتر درگیر است تا اطمینان حاصل شود که در ابتدا مشخص بودن کیت صحیح مشخص شده است، اما باز پرداخت قابل اطمینان و استمرار تجارت می تواند قابل توجه باشد. رتبه بندی بیشتر کیلووات و افزایش مناطق سطح عنصر گرمایش معمولاً به منظور ایجاد کرنش کمتری در بخاری در یک محیط دائمی با رتبه بندی به کار می رود.

المنت تسمه ای

تولید کنندگان با تجربه سیلندر و بخاری غوطه وری به خوبی در مشاوره با نصب کننده ها و کاربران نهایی در مورد بهترین راه حل ها برای برنامه های تجاری خود و به طور کلی برخی از اطلاعات ساده که جزئیات آب گرم مورد نیاز را دارند و چند بار می توانند به سازنده اجازه دهند تا تعیین کند که چه اندازه استوانه / مخزن و بخاری غوطه وری در چه اندازه یا در برخی موارد بخاری های غوطه وری چندگانه برای تحقق نیاز روزانه مشتری نیاز است.

بخاری های غوطه وری (المنت های القایی)  با چگالی وات کم اغلب می توانند اکثر برنامه های کاربردی تجاری یا پذیرایی را حل کنند. المنت القایی صنعتی یا بخاری های غوطه وری صنعتی بزرگتر از محدوده ی ما نیازهای مصرفی بالاتری را پوشش می دهند و گزینه هایی از قبیل گرمایش و کنترل چند مرحله ای را می توانند ارائه داد.

بخاری های غوطه وری درجه تجاری و صنعتی در انواع محیط های تجاری نصب و راه اندازی می شوند و به شما این امکان را می دهد که به موارد مورد نظر خود برای گرم کردن آب دست یابید

المنت تسمه ای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *