المنت تسمه ای

المنت تسمه ای


نحوه ساخت المنت تسمه ای

المنت تسمه ای از روش ھای مطلوب و باصرفه به منظور احتیاجات گرمایشی در صنایع می باشد. در این المنت ھا از سیم ھای کروم – نیکل درصد زیاد و میکادی الکتریک و یا میکاکانتی بکار برده شده است که موجب افزایش ظرفیت حرارت تا 250 درجه سانتیگراد می گردد. حفره ھا، درزھای جانبی و اندازه با توجه به درخواست مشتری تولید می گردد. این نوع المنت به سبب شکل ظاھری به این اسم نام گذاری شده است. این المنت ھا با روکش استیل و گالوانیزه می باشند و در مدل ھای گوناگون موجود می باشند. این المنت ھا به صورت استوان بر روی لوله ھا و سیلندرھا قرار می گیرند و موجب ایجاد گرما می شوند. اغلب اندازه حلقه ھای المنت تسمه ای تقریبا 25 در 25 و یا 50 در 100 میلی متر می باشد. این المنت ھا با قرار گرفتن بر روی نازل دستگاه ھا و به وجود آوردن گرما سبب ذوب شدن مواد اولیه موجود در دستگاه می شود و آن ھا را به منظور قالب گیری آماده می نماید.

سفارش ساخت المنت تسمه ای

ساخت انواع المنت تسمه ای در کارگاه المنت سازی آرین با بهترین کیفیت در بازار و مناسب ترین قیمت کارگاه آرین با دارا بودن دستگاه های پیشرفته در ضمینه ساخت و تولید انواع المنت این تضمین را به مشتریان همکاران عزیز می دهد که تمام المنت های تسمه ای تولید شده با بالاترین دقت و کیفیت ساخته و در اختیار مشتریان قرار می گیرد و این افتخار ماست که بتوانیم رضایت شما را در این زمینه جلب کنیم .

انواع المنت تسمه ای

المنت تسمه ای میکایی:

المنت میکایی از یک سیم با مقاومت بالا بین دو صفحه میکا ساخته شده و توسط یک ورق آلومینیومی با مقاومت در برابر حرارت بالا و خوردگی محافظت می‌شود این المنت توسط یک ورق آلومینیومی با مقاومت در برابر حرارت بالا محافظت می شود. این المنت‌ها را می‌توان برای دستگاه‌های با قطر بالا بصورت بخش بخش استفاده کرد. حداکثر دمای کارکرد این المنت 350 درجه سانتیگراد می‌باشد و مدل‌های ضد آب و به همراه ترموکوپل نیز در بازار وجود دارد. المنت تسمه ‌ای میکایی دارای 50تا 4000 وات بوده و جنس آن میکا و سیم کروم نیکل تخت است. این المنت مخصوص دستگاه پلاستیک با روکش استیل می‌باشد.

انواع المنت های میکایی

یک تکه:

اگر هنگام نصب نیاز به بازشدن بیش از اندازه دهانه المنت نباشد از این نوع از المنت ها استفاده می شود.

دو تکه:

ساخت المنت های میکایی (المنت تسمه ای) دو تکه برای سهولت در انجام نصب انجام می شود.

یک تکه انعطاف پذیر :

در مواردی کاربرد دارد که امکان استفاده از المنت میکایی دو تکه وجود نداشته باشد و جهت نصب نیاز به باز شدن بیش از حد المنت وجود داشته باشد. نکته قابل توجه در این نوع از المنت ها این است که این المنتها نباید بیش از دو بار باز شوند.

المنت مربعی یا مستطیلی:

المنت های میکایی امکان سفارش به صورت مربع و مستطیل و در کل چهار گوش را دارد. از این المنت ها برای گرم کردن سطح خارجی لوله ها برای انتقال تدریجی گرما استفاده می شود. هسته میکا دقیقاً عنصر گرمایش محصول مورد نظر را احاطه کرده و یک سیستم گرمایی نازک و کارآمد تولید می کند. هسته میکا در یک غلاف مداوم مقاوم در برابر خوردگی محصور شده و تشکیل می شود.  

کاربرد های المنت تسمه ای میکایی

  •  دستگاه های تزریق اکسترود پلاستیک
  • صنایع غذایی
  • صنایع دارویی
– المنت تسمه ای سرامیکی:

المنت سرامیکی از قرار گرفتن یک سیم با مقاومت بالا در هسته سرامیکی ساخته می شود. این هسته سرامیکی با داشتن لولا، قابلیت انعطاف پذیری زیادی به المنت می بخشد. یک ورق فولاد ضد زنگ به همراه پیچ های صفت کننده این قطعه را همراهی می کنند. تا بتوان از طریق آن ها المنت را بر روی دستگاه های مختلف نصب کرد. این المنت سرامیکی می تواند دمای بیشینه 700 درجه سانتی گراد تولید کند.  این المنت ها را می توان از طریق کابل یا سیم پیچ به منبع تغذیه متصل کرد. این المنت ها گرما را از طریق هادی و تابش انتقال می دهند. سیم پیچ المنت به منظور گرم کردن بلوک های سرامیکی به گونه ای  طراحی شده است که آنها انرژی را به لوله می رسانند و همچنین در اثر تماس با لوله انرژی را هدایت می کنند.  

کاربرد المنت تسمه ای سرامیکی

موارد مصرف المنت تسمه‌ای سرامیکی در کارخانجات تولید لاستیک ، کارخانجات تولید لوله‌های پلی اتیلن

 و لوله‌های پلیکا و همچنین دستگاه های تزریق پلاستیک می‌باشد.  

سفارش و خرید المنت کمربندی سرامیکی:

المنت های تسمه ای سرامیکی در ابعاد و وات های گوناگون و قابل تولید بر اساس سفارش مشتری می باشد. این نوع المنت در دو نوع یک تکه و دو تکه قابل تامین می باشد. برای سفارش المنت تسمه ای سرامیکی قطر سیلندر و عرض سیلندر و توان وات المنت مورد سفارش الزامی بوده و قابل سفارش با ترموکوپل و بدون ترموکوپل می باشد. سفارش انواع المنت را می توانید از طریق شرکت المنت سازی آریان ثبت کنید.

نحوه ساخت المنت تسمه ای
نحوه ساخت المنت تسمه ای

 

المنت سازی آریان

المنت سازی آریان، با بیش از 10 سال فعالیت در امر تولید و پخش انواع المنت و ترموکوپل و لوازم حرارتی و همچنین تجربه همکاری با شرکت ها و کارخانجات گوناگون در سراسر کشور عزیزمان افتخار این را دارد که خدمات ذیل را باکیفیت و استاندارد بین المللی ارایه نماید. هیتر هدف تولید انواع المنت های صنعتی و حرارتی و برودتی مانند المنت فلنج دار ، المنت میله ای، المنت فشنگی، المنت حلقه ای، المنت سرامیکی، المنت ضد اسید و تیتانیوم و…

ویژگی های المنت آریان

مشاوره رایگان

مشاوره در ساخت المنت که مشتریان ما لازم دارند یکی از کارهایی مثبت و موثری است که می تواند در  تولید یک محصول مفید نقش به سزایی داشته باشد.

قیمت مناسب

منصف بودن در هر کسب و کاری موجب سود کم اما پایدار بودن بیشتر و جذب مشتریان وفادار بیشتر می شود که همیشه جزء هدف اصلی ما بوده است.

ساخت با دقت بالا

همواره سعی کرده ایم تا با استفاده از تجربه خود المنت های را که مشتریان سفارش می دهد با و دقت خاصی بسازیم و در نتیجه مشتریانمان را راضی نگه بداریم.

تکنولوژی در تولید

همواره سعی کرده ایم تا با استفاده از تجربه خود المنت های را که مشتریان سفارش می دهد با و دقت خاصی بسازیم و در نتیجه مشتریانمان را راضی نگه بداریم.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *