خرید المنت سرامیکی

خرید المنت سرامیکی


المنت سرامیکی

المنت سرامیکی چیست

المنت سرامیکی - ژرمن الکتریک

المنت سرامیکی شباهت زیادی به المنت کویل هیتر دارد. مخصوص دستگاه های تزریق پلاستیک، صنایع تولید لاستیک، صنایع ذوب و تزریق آلومینیوم و غیره کاربرد دارد.
هم چنین این نوع المنت ها از یک هسته از جنس نیکل کروم که با یک یا چند لایه از جنس سرامیک پوشانده شده ساخته شده اند، که با مقاومت در برابر جریان الکتریکی، انرژی برق را به گرما تبدیل می کند،جریان برق توسط رسانا به سرامیک منتقل می شود و سرامیک با خاصیت مقاومتی که دارد از جریان الکتریکی درون خود گرما ساطع می کند و پوشش فلزی را گرم می کند.
استفاده از المنت های سرامیکی موجب پخش متعادل و یکسان گرما در محیط در نتیجه هدر رفت کمتر انرژی برق می شود.

لازم به ذکر است که المنت سرامیکی تا دمای 250 درجه سانتیگراد گرم میشود و در صورتی که بیشتر از این مقدار داغ شود طول عمر آن به تدریج کاهش می یابد.
از این نوع المنت ها میتوان در بخش های گوناگون استفاده کرد که در مدل های مسطح و گرد تولید می شود اما در بیشتر مواقع به صورت حلقه ای ساخته میشود و در ابعاد و وات های متنوع موجود می باشد.

 

خرید المنت سرامیکی

جهت تهیه و خرید المنت سرامیکی می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید و مشاوره قبل از خرید دریافت کنید. المنت‌سرامیکی دارای ساختار ها و طرح های متنوعی هستند که هر یک دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند.

المنت‌سرامیکی اغلب از طریق روش های مختلف قابل پیاده سازی و استفاده در انواع هیتر و بخاری های برقی هستند. لذا اطلاع از ویژگی ها و طرح های آن باعث می شود به سادگی بتوانید مناسب ترین المنت را انتخاب نمایید. ترموهیتر داوود عرضه کننده کننده المنت سرامیکی است .

🔼

قیمت المنت سرامیکی

قیمت المنت سرامیکی با توجه به نوع و کاربرد آن مشخص می شود. معمولا المنت‌سرامیکی قیمت مناسبی دارند و برای کاربرد های مختلف استفاده می شوند.المنت سرامیکی

 

کاربرد المنت سرامیکی

المنت سرامیکی | آتشکار المنت

المنت‌سرامیکی به سبب داشتن ساختار مناسب و وزن کم و ابعاد کوچک در وسایل برقی بسیاری نظیر انواع سشوار و انواع بخاری برقی و انواع سماور های برقی استفاده می شود.

از جمله مواردی که میتوان از المنت ها استفاده کرد در قالب گیری تزریقی میباشد و افراد میتوانند با استفاده از این المنت ها قالب گیری تزریقی را به راحتی انجام دهند و باعث کم شدن مصرف انرژی شوند.

از دیگر مزیت ها و کاربرد المنت سرامیکی،اکستروژن پلاستیک است که درجه انعطاف پذیری زیادی برای اشخاص میدهد.

از دیگر کاربردهای المنت سرامیکی می توان به بخاری برقی اشاره نمود، بخاری های سرامیکی معمولاً قابل حمل هستند و کاربرد آنها شبیه به بخاری های الکتریکی گرمایی فلزی فن دار است. با توجه به گران شدن عامل های انرژی بخاری تابشی سرامیکی یک انتخاب به صرفه برای گرمایش محیط هستند.

چرا که این نوع بخاری ها در عین سریع و کارآمد بودن، ایمن تر نیز هستند و خطر هرگونه آتش سوزی در منزل را کاهش می دهند.

از دیگر موارد استفاده و کاربرد آن،قالب گیری ضربه ای است و از انجایی که قالب گیری ضربه ای احتیاج به حفظ حرارت دارد این امکان را برای اشخاص ایجاد میکند.المنت سرامیکی

 

انواع المنت سرامیکی

سرامیک دارای یک ثابت دی الکتریک بالا است که اجازه می دهد از مواد سرامیکی نسبتاً کمی در یک عنصر گرمایی مقاوم استفاده شود. در نتیجه ، بخاری های سرامیکی می توانند به سرعت دما را افزایش دهند ، همانطور که در این نمودار زمان / دما برای چندین مدل مختلف گرمایش سرامیک مشهود است.
هر یک از مواد سرامیکی پیشرفته دارای خواص مکانیکی ، حرارتی و الکتریکی خاص خود هستند. طراحان از این ویژگی ها برای مطابقت با یک سرامیک خاص با یک کاربرد گرمایی خاص استفاده می کنند.المنت سرامیکی

المنت سرامیکی هیتر برقی

مشخصات، قیمت و خرید بخاری برقی با المنت سرامیکی مه پویا مدل Toyoset |  دیجی‌کالا

المنت سرامیکی هیتر برقی پیشرفته ای نیز وجود دارند که نوع دیگری از عناصر گرمایی دارند. عنصر گرمایش اغلب به عنوان هیتر از مواد رسوب داده شده توصیف می شود.

این ماده معمولاً مسطح است تا سیم پیچ خورده در بخاری های سنتی برقی استفاده می شود. مدارهای حاصل فقط چند هزارم اینچ ضخامت دارند و با تطبیق CTE (ضریب انبساط حرارتی) آنها با ماده ماتریس سرامیکی ، می توان آنها را به سطوح بسیار بالاتری از عملکرد حرارتی هدایت کرد.

المنت سرامیکی هیتر

عناصر هیتر سرامیکی به عنوان یکی از محبوب ترین ساطع کننده های تابش مادون قرمز در بازار می توانند در طیف متنوعی از فرآیندهای صنعتی و مهندسی استفاده شوند.

این هیتر های سرامیکی مقاوم با کاربردهای گرمایی معمول از جمله ترموفرمینگ ، بسته بندی و آنیل و همچنین استفاده به عنوان هیتر برای ترمیم رنگ ، چاپ و خشک کردن ، اشعه مادون قرمز موج بلند را ارائه می دهند که هم موثر و هم کارآمد است.

هر عنصر هیتر مادون قرمز سرامیکی تا دمای 750 درجه سانتیگراد (1382 درجه فارنهایت) کار می کند و طول موج های مادون قرمز را در محدوده 2 تا 10 میکرون تولید می کند. ولتاژ استاندارد 230 ولت و وات استاندارد بین 60 وات تا 1000 وات است.

عناصر به سبک ما از یک خروجی متمرکز تولید می کنند که با فاصله پراکنده می شوند ، و باعث می شود که آن برای مطبوعاتی که از هدف قرار می گیرند مناسب تر باشد.

عناصر سبک تخت خروجی یکنواختی دارند که برای انتشار دهنده هایی که نزدیک به ماده مورد نظر قرار دارند مناسب تر است.
طیف وسیعی از عناصر سرامیکی موج بلند و مادون قرمز با تأیید UL برای تضمین کیفیت و انطباق کامل مشخص شده اند.المنت سرامیکی

المنت سرامیکی مادون قرمز

المنت مادون قرمز - NEACO خرید المنت مادون قرمز | سفارش المنت مادون قرمز

این بخاری های مادون قرمز از سرامیک ساخته شده اند. این ساطع کننده ها دارای سیم Nichrome (NiCr) هستند که مستقیماً به صورت سرامیکی در می آیند و دمایی از 300 درجه فارنهایت تا 750 درجه فارنهایت تولید می کنند. طول موج تولید شده در المنت سرامیکی این دما بین 3 تا 6 میکرون است.

آنها دارای یک سطح لعابدار هستند تا از اکسیداسیون و خوردگی در امان بمانند. به طور معمول برای رسیدن به دمای کامل عملکرد به 10 تا 15 دقیقه زمان نیاز دارند.

یک ترموکوپل را می توان مستقیماً داخل سرامیک کاست کرد. بخاری های سرامیکی در رنگ های مختلفی وجود دارند که ممکن است دامنه دما را نشان دهند. برخی از این بخاری ها در هنگام گرم بودن نیز تغییر رنگ می دهند تا عناصر خراب در یک بانک بخاری را به راحتی تشخیص دهند.

آنها به اشکال مختلفی در می آیند. یک سطح صاف انرژی مادون قرمز را در منطقه وسیع تری پخش می کند ، در حالی که یک سطح مقعر انرژی را بیشتر به یک نقطه مورد نظر متمرکز می کند.

بخاری های سرامیکی برای گرمایش راحت ، سونا و برای گرمایش صنعتی که به دمای پایین تری نیاز دارند استفاده می شوند. المنتی که در این هیتر ها به کار می روند به صورت افقی یا عمودی هستند و از استحکام و قدرت بالایی برخوردارند.

المنت سرامیکی گرد

این المنت سرامیکی دارای ظاهری گرد است و با استفاده از مواد عایق سرامیکی ویژه ، گرمای مناسبی را ایجاد می کند. عمدتا برای قالب ها ، نازل ها و قالب ها استفاده می شود.

اگر در طراحی آنها به مشخصات خاصی نیاز دارید، می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید. المنت سرامیکی

 

المنت سرامیکی سشوار

سشوار استاندارد از سیمی تشکیل شده است که مقاومت الکتریکی بالایی دارد و وقتی جریان الکتریکی از آنها عبور می کند ، به سرعت داغ می شوند. قسمت دوم فرآیند یک فن اولیه است که هوا را از پشت سشوار می مکد و آن را از روی سیم پیچ های گرم عبور می دهد .

بنابراین هوای گرم تولید می کند. برخی سشوار ها دارای المنت سرامیکی هستند. دارای یک محفظه یونی است که جریانی از یونهای منفی را ساطع می کند و گرما را در داخل مو ساطع می کند ، از داخل خشک می شود و از خشک شدن کوتیکول جلوگیری می کند.

قطرات آب داخل شافت مو به وسیله سشوار به مولکول های ریز تبدیل می شود که مو را نرم و براق تر از حالت نرمال می کند! المنت‌سرامیکی سشوار دارای ابعاد مناسب و اندازه های مناسب هستند که به راحتی داخل سشوار قرار بگیرند این المنت ها می توانند 3 آمپر جریان را تحمل کنند و دارای وزن کمی می باشندالمنت سرامیکی

المنت سرامیکی کوچک

المنت سرامیکی کوچک از جمله المنت های نسوز است که دارای ابعاد کوچکی است و معمولا در سشوار ها استفاده می شود. می تواند گرمای یکپارچه ای را تولید نماید.
المنت سرامیکی 12 ولت
المنت‌سرامیکی 12 ولت از جمله المنت هایی است که دارای طول عمر و مقاومت بالا است. این المنت ساخته از سرامیک PTC است. ابعاد المنت سرامیکی 12 ولت به صورت 26*76*75 است. از این المنت اغلب در انواع بخاری برقی، لباس شویی، جارو برقی و ظرفشویی و هود و تهویه استفاده می شود. وزن کمی دارد و به راحتی قابل حمل و نقل است. جهت تهیه و خرید این المنت می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما در تماس باشید.المنت سرامیکی

المنت سرامیکی تخت

این نوع المنت قابل استفاده در انواع قالب های مسطح است و در مواردی استفاده می شود که نیاز به تولید حرارت به صورت یکنواخت است.

از این المنت سرامیکی در آزمایشگاه ها و ماشین الات بسته بندی و تجهیزات برقی استفاده می شود. این المنت ابعاد مختلفی دارد و برای تهیه آن می توانید با ما در تماس باشید. المنت سرامیکی تخت از سیم کرم نیکل و سرامیک مخصوص تهیه می شود. با برق 48 تا 400 ولت قابل تغذیه شدن است. بازدهی بالایی دارد.المنت سرامیکی

المنت سرامیکی هویه

هویه از معروف ترین ابزارهای لحیم کاری است. روش کار این ابزار به این صورت است که دارای نوک نازکی است که با نیروی برق گرم می شود و قابلیت آب نمودن مواد خاص را دارد. برخی از هویه ها با المنت سرامیکی کار می کنند. المنت‌سرامیکی به سبب تحمل دمای بالا می توانند دمای هویه را بسیار افزایش دهند که باعث افزایش کارایی هویه می شود.المنت سرامیکی

اجزای المنت سرامیکی

اجزای المنت سرامیکی شامل موارد زیر است:
– علاف استیل مقاوم در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی و خوردگی
– عایق سرامیکی مانع از کاهش حرارت
– سیم نیکل کروم با درجه حرارت بالا

ویژگی المنت سرامیکی

ویژگی های ایمنی داخلی – محافظت در برابر گرما باعث می شود بخاری فضا بیش از حد گرم نشود حتی اگر مدت زمان طولانی روشن باشد. بخاری فضایی همچنین دارای نمای بیرونی لمسی خنک است. این اجازه می دهد تا بدن بخاری فضایی خنک بماند حتی وقتی که بالا باشد.

کاملاً مونتاژ شده – به شما امکان می دهد بخاری را از جعبه خارج کرده و در عرض چند دقیقه کار کنید. به سادگی بخاری را به پریز دیواری متصل کنید ، تنظیمات گرمایی و ترموستات مورد نظر خود را انتخاب کنید و از گرمای بخاری فضایی جدید Lasko خود لذت ببرید.المنت سرامیکی

 

مزیت المنت سرامیکی

وقتی که فشار زیاد مثل افتادن و یا وارد شدن ضربه به صورت مستقیم در انها ایجاد شود احتمال ترک خوردگی و شکستگی در آنها وجود دارد. بنابراین میتوان گفت از توانایی تحمل تعداد بسیار دوره ی گرمایشی بهره مند است.
از فواید دیگر آن:
دارای سیم و شیلدر
دارای توان های مختلف وات

ولتاژکاری های مختلف

دارای سوراخ ترموکوپل

دارای مدلهای برقی ترمینالی، طرح فیشدار و قاب دار
هنگام استفاده، گرما را به صورت مساوی و متعادل توزیع میکند که این امر باعث میشود تا مقاومت الکتریکی به خوبی در مکان یا سطح مورد نظر توزیع شود و اتلاف نگردد.
دارای طول عمر زیادی میباشند و گرمای متعادل تری در مقایسه با المنت سیمی ایجاد میکنند.المنت سرامیکی

از جمله مزایای المنت سرامیکی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– تحمل دمای 1600 درجه فارنهایت
– ضد رطوبت
– ضد زنگ
– ابعاد مختلف
– طرح و شکل های ظاهری متنوع
– قیمت مناسب
– تولید گرما و حرارت یکنواخت
– قابلیت حمل ساده

سیم کشی برق المنت سرامیکی

سیمکشی برق المنت از اهمیت به سزایی برخوردار است. محل قرار گیری سیم ها باید به گونه ای باشد که باعث اتصال کوتاه نشود و دچار آسیب دیدگی و آتش سوزی نشود. سیمکشی برق المنت سرامیکی با رعایت فاصله استاندارد انجام می شود و دارای ابعاد و عرض های استاندارد است. سیمکشی برق المنت بستگی به نوع شکل و ظاهر المنت دارد و با توجه به نوع المنت گاهی به صورت مستقیم و گاهی به صورت چند تکه و یک تکه انجام می شود.المنت سرامیکی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *