المنت فلنج دار وکاربرد آن

المنت فلنج دار

المنت فلنج دار


المنت فلنج دار

المنتهای فلنجدار ، این نوع المنت در هیتر های گرمکن استخرها نیز مورد مصرف قرار میگیرد

و در واتهای ۲k , 3k , 4k , 5k , 6k ,نیز ساخته میشود.

و در ابعاد طول ۳۰سانتی متر تا ۱۰۰سانتی متر ساخته میشوند.

توضیحات

المنت فلنجدار(مخزنی) : این نوع المنت برای گرم کردن مخزن ها ، دیگهای روغن و منبع های آب مورد مصرف قرار میگیرد.

این المنت در وات های مختلف نیز ساخته میشوند.

و همچنین در ابعاد مختلف طبق سفارشات مشتریان تولید و ساخته میشوند.

این المنت ، المنت صنعتی به حساب می آید که میتواند در سایزهای و مدل های مختلف جهت استفاده در هر نوع مخزنی تولید و به فروش برسد. المنت سازی کوروش زرگترین تولید کننده انواع المنت فلنجدار یا همان المنت مخزنی میباشد که محصولات را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به فروش میرساند

دليل نام گذاري  المنت فلنج دار

بسياري از اين المنت های فلنج دار بخاطر اينکه اغلب در مايعات غرق مي شوند و اصلي ترين اجزاي آن فلنج مي باشد آن ها را المنت هاي فلنج دار مي نامند.

 المنت هاي فلنج دار عمدتا به دو نوع تقسيم مي شوند: مستقيم يا غير مستقيم.

تفاوت اساسي در مفهوم اين است که آيا المنت حرارتی به تماس مستقيم با رسانه ها مي آيند يا خير.

معمولا اين مناسب ترين روش توسط نوع رسانه در مخزن تعيين مي شود که المنت بايد در محلول کار کند. مزيت تماس مستقيم انتقال حرات زیاد است. براي گرم کردن آب یا ديگر مايعات مشابه ، بيشترين کارايي اين است که ميله هاي حرارتی اين المنت ها را به طور مستقيم در مخزن قرار گیرد ،  نوعی المنت خاصی هم وجود دارد که باید از چنين تماس مستقيم جلوگيري شود به دلايل مانند ماهيت خورنده رسانه و يا نياز به يک انتقال حرارت کنترل شده است. که در چنين مواردي، المنت ها معمولا در يک محفظه جداگانه داخل مخزن نصب مي شوند تا مانع از تماس مستقيم با مواد شود .

استفاده از المنت هاي فلنج دار ساده ترين و البته بسيار مفيد براي گرم کردن مقدار زيادي مواد است ، سربارهاي اين يک طراحي بسيار ساده است و نيازي به نگهداري ندارد. پايه طراحي اجازه مي دهد تا المنت های حرارتی الکتريکی را بر روي يک نوع فلنج برای اتصال در مخزن نصب شود، مي تواند در مدل هاي ساده نيز مفيد باشد و نيز راه حل هاي پيچيده (به عنوان مثال مخزن تحت فشار). چند مدل مختلف المنت هاي فلنج دار وجود دارد .

اطلاعات بیشتر درباره المنت فشنگی

 

المنت فلنج دار ضد انفجارEX 

المنت فلنج دار ضد انفجارEX

المنت فلنج دار EX مخصوص 

 

هیتر فلنج دار ضد انفجار

المنت سوپر هیتر فلنج دار

 

المنت سوپر هیتر فلنج دار

تولید کننده المنت فلنج دار

سازنده انواع المنت هاي حرارتي و صنعتي، مانند گرمکن آب، المنت مخزني و المنت تانکر بيش از المنت هاي جانبي، المنت هاي گردشي و المنت هاي داخلي. اين المنت فلنج دار معمولا براي برنامه هاي مختلف صنعتي استفاده مي شوند. آنها يک روش سريع و کارآمد براي گرم کردن مايعات هستند.

کمی درباره ما

 درباره شرکت المنت آرین بیشتر بدانید

_

با بیش از 10 سال فعالیت در امر تولید و پخش انواع المنت و لوازم حرارتی و همچنین تجربه همکاری با شرکت ها و کارخانجات گوناگون در سراسر کشور عزیزمان افتخار این را دارد که خدمات ذیل را باکیفیت و استاندارد بین المللی ارایه نماید.

المنت آرین در زمینه تولید انواع المنت های صنعتی و حرارتی و برودتی  المنت های فلنج دار میله ای فشنگی حلقه ای سرامیکی ضد اسید و تیتانیوم و…

المنت سرامیکی ,المنت فلنج دار,المنت تسمه ای,المنت میله ای,ترموکوپل,المنت

المنت سرامیکی ,المنت فلنج دار,المنت تسمه ای,المنت

برای خرید انواع تصفیه آب خانگی با نصب و گارانتی کلیک کنید 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *