المنت میله ای

المنت میله ای


 

المنت میله ای

المنت میله ای از روکش لوله جنس استیل و آلومینیوم ساخته می شوند ،در داخل این لوله از سیم کروم نیکل مقاومتی فنر شده استفاده می شود که به وسیله خاک اکسید منیزیم کاملا عایق شده و هیچ اتصال الکتریکی به بدنه و لوله روکش نمی دهد و با 2 پیچ سر و انهای فنر
بسته می شود که به اصطلاح به آن- نقطه سرد-گفته می شود

زیرا این پیچ ها  گرم و داغ نمی شوند ، در مدل های استاندارد المنت های میله ای 5 سانت نقطه سرد در نظر گرفته می شود .

قیمت المنت میله ای

قیمت المنت ها بر اساس ابعاد تغیی میکند و برای استعلام قیمت تماس بگیرید.

گرمایش الکتریکی این المنت های به وسیله نیرو برق صورت می گیرد که ابتدا دبرق به 2 سر المنت وصل می شود و سیم کروم نیکل شروع به مقاومت کرده و انرژی
الکتریکی را درون خود نگه می دارد ، بدین وسیله سیم گرم شده و اطراف خود را حرارت می دهد بعد خاک اکسید منیزیم این حرارت و گرمایش را به روکش منقل
کرده و المنت شروع به سرخ شدن و دغ شدن می نماید .

جالب است بدانید

هرچقدر سیم فنر شده داخل لوله کمتر باشد حرارت بیشتر تولید می نماید و برعکس هرچقدر طول سیم بیشتر باشد حرارت کمتری ایجاد می کند و همچنین به این
نکته هم توجه فرمایید که عمر مفید هم در صورت کوتاه بودن فنر هم کم می شود

این المنت ها انواع و اقسام مختلف و متنوعی از نظر مدل های خم شده دارند و میتوان آنها را به صورت سفارشی در اشکال مختلف ساخت تا نیاز مشتری را برای استفاده  مستقیم المنت در مایعات مانند آب، روغن، قیر، ازت ، لال ها ،
محلولها ، مواد مذاب و همچنین هوا و گازها فراهم کرد ، لوله ی استیل که برای روکش آن استفاده می شود درجه ی بالاتر را تحمل می نماید و همچنین در مقابل رسوب و خوردگی مقاومت نسبتا بالایی دارد .

المنت فشنگی

مدل ها و انواع مختلفی از المنت ها در بازار عرضه می شوند انتخاب نوع المنت مورد استفاده بین مدل های مختلف موجود، شناخت کافی از این المنت ها است.

المنت های فشنگی موجود در بازار باعث شده است که نیاز های بسیار زیادی از جمله انتقال سریع حرارت، استهلاک بسیار پایین ، کاهش هزینه های صنایع تا مقدار زیادی برطرف می شود.

المنت های فشنگی به دلیل حمل و نقل بسیار راحت و قیمت پایین باعث به وجود آمدن انقلابی در صنایع شده است  و کارایی آن ها را چند برابر کرده است. مدتی است استفاده از المنت های حرارتی  در لوازم و محیط های مختلفی مانند آبگرمکن ها،سماور های برقی، اتو، استخر ها و مخازن آب و سایر مایعات رواج پیدا کرده است .

المنت ها در انواع و مدل های مختلفی ساخته می شوند و کاربردهای متفاوتی دارند. کاهش مصرف انرژی و افزایش طول عمر و کیفیت از مزایای استفاده از المنت در وسایل و محیط های مختلف است.

یکی از انواع المنت های مورد استفاده در صنایع  المنت های فشنگی است. تولید کنندگان شرکت آرین جامع ترین مجموعه از المنت ها را تولید می کنند .

ما در تهیه محصولات سفارشی ساخته شده به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای مشتری و همچنین ارائه موجودی انبوه بخاری های باند استاندارد برای تحویل فوری تخصص داریم.   

ویژگی های المنت فشنگی

مقاومت حرارتی المنت های فشنگی پایین تر می باشد و دلیل این امر تمرکز سیم در بخش میانی المنت می باشد. استفاده از این المنت ها مزایای بسیاری دارد. از جمله مزایای آن می توان به بهترین عملکرد در فضایی فشرده اشاره کرد. شرکت سازنده المنت فشنگی، شرکتی آلمانی است و در کشور های فرانسه و تایوان نیز این محصول به صورت مونتاژ تولید می شود.

شرکت المنت سازی آرین مفتخر به تولید انواع المنت فشنگى بصورت فابریک و دستگاهى با کیفیتى نزدیک به تکنولوژى آلمان در ایران می‌باشد.

از جمله ویژگی های المنت های فشنگی می توان به توانایی انتقال سریع حرارت اشاره کرد. در هنگام استفاده از این المنت نباید نگران بود چرا که ایمنی در آن بسیار بالا است و هیچ گونه احتمال آسیب رساندن نخواهد داشت.

پوشش اطراف المنت از جنس استیل می باشد که این امر سبب جلوگیری از زنگ زدن خواهد شد. در ساخت این المنت از عایق، سیم پیچی حرارتی، ترمینیشن، سیم سربی و غلاف کمک گرفته شده است

که تمامی اقلام نام برده شده با محاسبات دقیق علمی در کنار هم قرار گرفته و المنتی با کیفیت تحویل شما خواهد داد.  

کاربرد المنت فشنگی

اغلب المنت ھای فشنگی برای مواردی مانند آب بندی کردن کیسھ، روغن ھیدرولیک، روغن موتور، جعبه دنده و در صنایع غذایی و آزمایشگاھی بکار برده می شوند. ھمچنین المنت ھای فشنگی بھ علت اینکه از روکش برخوردار می باشند توانایی حرارتی زیادی دارند.

لازم به ذکر است در مکان ھای اسیدی یا مکان ھایی که ممکن است خوردگی ایجاد گردد بھ علت اینکھ می توان جنس روکش المنت را تغییر می داد .

می توان متناسب با ھمان محیط طراحی و تولید گردد تا cmو دارای طول ٢٫۵ mm تا قطر ٢٠ mmالمنت فشنگی فابریک آلمان – فرانسه– تایوان (۵٠ الی ٣٠٠٠ وات) از جنس استیل و قطر ۴ ویژه دستگاھھای بسته بندی و قالبھای پت – صنایع پلاستیک – سیستمھای ھاترانر – تجھیزات پزشکی می باشد

و سطح cm طول ٧٠ .المنت ھا این توانایی را بھ وجود می آورد کھ در شرایط خاص حتی به درجه حرارت ٧٠٠ درجه سانتیگراد برسد. المنت فشنگی | المنت فشنگی چیست؟

مزایای استفاده

عملکرد مطلوب در فضای فشرده وجوه رده متنوع در سازی و شکل. توزیع قدرت منحصر به فرد و قابلیت کنترل توسط ترموکوپل های مختلف. المنت فشنگی یا کارتیجی به طور معمول برای گرم کردن قطعات فلزی که درون آن ها سوراخ هایی تعبیه شده استفاده می شوند.

به منظور نصب آسان این المنت ها کمی کوچک تر از قطر اسمی خود تولید می شوند. این المنت ها به طور معمول به صورت سفارشی برای تراکم وات خاصی تولید می شوند که این موضوع به نوع استفاده آن ها مربوط می شوند.  

ساخت المنت فشنگی

المنت فشنگی به علت نوع مونتاژ و شکل ظاهری کاربردی بسیار در صنعت جهت تولید حرارت دارد. دارای ویژگی هایی مانند: تمرکز، گرمایی بالا در حجم کوچک، سرعت انتقال گرما در مدت زمان کم، مقاوم در برابر ضربه، ایمنی بالا، دارای پوشش های فلزی استیل، برنج ، تیتانیوم، گالوانیزه و فولاد است

که قابل تولید جهت کارکرد در شرایط محیطی مانند: آب، گاز، روغن و … می باشد. شرکت المنت آریان با تولید و عرضه انواع المنت تسمه ای، المنت سرامیکی، المنت فشنگی و انواع المنت صنعتی مفتخر است

با کادری مجرب المنت های مورد استفاده صنایع مختلف و شرکت ها را با ابعاد و مشخصات دلخواه تولید و عرضه می کند. جهت اطلاع از قیمت انواع المنت صنعتی می توانید با مجموعه آرین تماس حاصل نمایید. شرکت آریان آمادگی خود را جهت ساخت انواع المنت صنعتی با ویژگی ها و مشخصات مورد نیاز شما اعلام می کند.  

المنت فشنگی

المنت فشنگی

المنت سازی آریان

المنت سازی آریان، با بیش از 10 سال فعالیت در امر تولید و پخش انواع المنت و ترموکوپل و لوازم حرارتی و همچنین تجربه همکاری با شرکت ها و کارخانجات گوناگون در سراسر کشور عزیزمان افتخار این را دارد که خدمات ذیل را باکیفیت و استاندارد بین المللی ارایه نماید.
هیتر هدف تولید انواع المنت های صنعتی و حرارتی و برودتی مانند المنت فلنج دار ، المنت میله ای، المنت فشنگی، المنت حلقه ای، المنت سرامیکی، المنت ضد اسید و تیتانیوم و…

ویژگی های المنت آریان

مشاوره رایگان
مشاوره در ساخت المنت که مشتریان ما لازم دارند یکی از کارهایی مثبت و موثری است که می تواند در  تولید یک محصول مفید نقش به سزایی داشته باشد.
قیمت مناسب
منصف بودن در هر کسب و کاری موجب سود کم اما پایدار بودن بیشتر و جذب مشتریان وفادار بیشتر می شود که همیشه جزء هدف اصلی ما بوده است.
ساخت با دقت بالا
همواره سعی کرده ایم تا با استفاده از تجربه خود المنت های را که مشتریان سفارش می دهد با و دقت خاصی بسازیم و در نتیجه مشتریانمان را راضی نگه بداریم.
تکنولوژی در تولید
همواره سعی کرده ایم تا با استفاده از تجربه خود المنت های را که مشتریان سفارش می دهد با و دقت خاصی بسازیم و در نتیجه مشتریانمان را راضی نگه بداریم.
 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *