المنت

المنت حرارتی صفحه ای

انواع مختلفی از المنت حرارتی در صنایع و وسایل گرمایشی کاربرد دارد. برای خرید المنت باید نکاتی از جمله محل به کار گرفته شدن، نوع کاربرد و شرایط محیطی را در نظر گرفت. المنت حرارتی حرارت و گرمای زیادی تولید کرده و در مقابل مصرف انرژی پایینی دارند این وسیله ساده و در عین حال پر کاربرد تشکیل شده از یک یا چند رشته سیم نیمه هادی با مقاومت الکتریکی بسیار بالاست که در مقابل شدت جریان های الکتریکی بالا مقاوم است. بیشتر المنت‌ها را از جنس نیکروم ۸۰/۲۰ میسازند (۸۰٪ نیکل، ۲۰٪ کرومیوم). این ماده از این نظر که مقاومت الکتریکی بالایی دارد و هنگام نخستین گرم‌شدن روی خودش لایهٔ چسبنده‌ای از اکسید کروم تشکیل می‌دهد که مانع اکسیدشدن بخش‌های داخلی و سوختن یا شکستن آن می‌گردد مطلوب است. از خرید المنت ها در صنایع و مکان های مختلف استفاده می شود، از جمله در مخازن نگهداری مایعات، استخرها، کوره ها، آبگرمکن ها و … خرید المنت های حرارتی در انواع مدل ها برای کاربرد های مختلف ساخته شده اند. از انواع آن می توان به المنت سرامیکی، المنت سیلیکون، المنت شیشه ای، المنت میله ای، المنت حلقه ای، فشنگی، المنت فلنج دار، المنت کویل هیتر، المنت نواری و … اشاره کرد.  

المنت صفحه ای

یکی از انواع المنت حرارتی، المنت حرارتی صفحه ای می باشد. المنت حرارتی صفحه ای که نام دیگرش المنت تخت است، از بهترین انواع المنت به شمار می رود. این نوع المنت، یکی از المنت های مورد مصرف در صنایع می باشد. این المنت ها در سایز های متنوع توزیع و ساخته می شوند. این المنت ها می توانند حرارت بسیار بالایی را انتقال دهند و با اتصالات مختلفی در دسترس هستند. انواع المنت های اپراتورها با پوشش ای مختلف تولید می شود که نوع صفحه ای الومینیومی آن بسیار پر مصرف تر و کاربردی تراست.  

المنت صفحه ای آلومینیومی

استفاده مناسب از بهترین مواد اولیه در ساخت این المنت باعث عمر طولانی تر و دوام بیشتر این قطعه شده است. المنت صفحه ای آلومینیومی به دلیل جنس آلومینیومی قابل انعطاف تر، سبک تر ، مرغوب تر و قوی تر است. در مواقعی ک جایی دچار انواع شکاف و سوراخ هستند به دلیل محدودیت نداشتن سایز و جهت گیری این صفحه نگرانی از جهت پوشانندگی وجود ندارد. اتصالات آن برای تنظیم پیچ های متفاوت و استاندار کاملا تعریف شده و مناسب طراحی شده است. مصارف المنت صفحه ای آلومینیومی در صنایع غذایی، دست بندی ها و قالب ای کوچک و بزرگ و سیلندر ها و صنایع سرامیکی مبی باشد. المنت صفحه ای - گروه صنعتی کوپل

مهم ترین کاربرد المنت حرارتی صفحه ای

 

پُر کردن شکاف ها مهم ترین رسالتی است که المنت حرارتی صفحه ای خود را بدان گره زده است. سوراخ ها از دیگر میزبانانِ چنین المنت هایی به شمار می روند. گاهی این نوع المنت را به صورت تسمه ای (کمربندی)، هم تولید می کنند و به عنوانِ یک نمونه مرغوب و باکیفیت راهی بازار های فروش می سازند. به موجباتِ پیشرفت های اخیر صنعت، سفارشی سازی را در زمینه تولید المنت حرارتی صفحه ای نیز به کار گرفته اند تا جایی که این نوع المنت را در انواع متفاوت و بر حسبِ نیاز مشتری تولید می نمایند. بدین واسطه، دست شما به عنوان خریدار کاملا باز است می توانید آپشن ها و ویژگی های مدنظر تان را لیست نمایید و در نهایت چیزی را تحویل بگیرید که مطابق سلیقه و نیازتان است. می توانید یک نمونه در اختیار شرکت های تولید کننده قرار داده، تا بر اساس نمونه تحویل داده شده، المنت صفحه ای را طراحی و تولید کنند. ولتاژ و وات این نوع المنت ها را نیز می توانید تعیین کنید، به علاوه طول و عرضِ این نوع المنت ها نیز قابل سفارش سازی است. به همین دلیل است که شاهد تنوع چشمگیری در المنت های صفحه ای هستیم.

 

المنت حرارتی صفحه ای

المنت حرارتی صفحه ای

المنت سازی آریان

المنت سازی آریان، با بیش از 10 سال فعالیت در امر تولید و پخش انواع المنت و ترموکوپل و لوازم حرارتی و همچنین تجربه همکاری با شرکت ها و کارخانجات گوناگون در سراسر کشور عزیزمان افتخار این را دارد که خدمات ذیل را باکیفیت و استاندارد بین المللی ارایه نماید. هیتر هدف تولید انواع المنت های صنعتی و حرارتی و برودتی مانند المنت فلنج دار ، المنت میله ای، المنت فشنگی، المنت حلقه ای، المنت سرامیکی، المنت ضد اسید و تیتانیوم و…

ویژگی های المنت آریان

مشاوره رایگان

مشاوره در ساخت المنت که مشتریان ما لازم دارند یکی از کارهایی مثبت و موثری است که می تواند در  تولید یک محصول مفید نقش به سزایی داشته باشد.

قیمت مناسب

منصف بودن در هر کسب و کاری موجب سود کم اما پایدار بودن بیشتر و جذب مشتریان وفادار بیشتر می شود که همیشه جزء هدف اصلی ما بوده است.

ساخت با دقت بالا

همواره سعی کرده ایم تا با استفاده از تجربه خود المنت های را که مشتریان سفارش می دهد با و دقت خاصی بسازیم و در نتیجه مشتریانمان را راضی نگه بداریم.

تکنولوژی در تولید

همواره سعی کرده ایم تا با استفاده از تجربه خود المنت های را که مشتریان سفارش می دهد با و دقت خاصی بسازیم و در نتیجه مشتریانمان را راضی نگه بداریم.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *