خرید المنت سه فاز

خرید المنت سه فاز


خرید المنت سه فاز

خرید المنت سه فاز به عنوان یک قطعه فیزیکی با طراحی ویژه و منحصر به فرد برای تبدیل انرژی الکتریکی به حرارتی برای صنایع اهمیت زیادی دارد. این قطعه ساده اما بسیار مهم در مدل ها و اشکال متفاوتی تولید می شود که هر کدام از آنها برای یک هدف خاص (غوطه وری در آب یا سایر سیالات) کاربرد دارند. مشخصات فنی هر المنت با مدل دیگر، فرق دارد. صنایعی که به نوعی مصرف کننده المنت های حرارتی هستند، خرید المنت 3 فاز را در برنامه تولیدات خود قرار می دهند. المنت سه فاز یک قطعه ی فیزیکی که برای انتقال جریان الکتریکی و تولید گرما به کار می رود. المنت های حرارتی یکی از مهم ترین قطعات در تجهیزات صنعتی است و کارآیی دقیق ابزارآلات صنعتی و دستگاه ‌ها الکتریکی به خاطر وجود آنها است. خرید المنت سه فاز به عنوان یک قطعه فیزیکی برای کاربردهای انتقال جریان برق و تولید حرارت، اهمیت زیادی دارد. موارد کاربردی مختلفی در قطعات صنعتی و دستگاه‌های برقی وجود دارند که طرز کار خود را مدیون عملکرد صحیح المنت های حرارتی می باشند.   خرید المنت 3 فاز : آشنایی اولیه با این محصول - ژرمن الکتریک

اجزای سازنده المنت سه فاز

المنت های سه فاز از یک پایه که به شکل فلنج می باشد و رشته سیم ها به درون آن قرار می گیرد تشکیل شده است که قسمت دیگر این المنت سه فاز پیچ ها و مهره هایی می باشند که رشته ها را به پایه ای نگه دارنده محکم می نمایند . حلقه ای سیلیکونی نزدیک به پایه فلنج قرار دارد تا بتوان المنت  را در جای خود به صورت ثابت نگه داشت . المنت سه فاز از سوپرآلیاژها ساخته شده اند و در مدل های مختلف در بازار موجود می باشند . ظاهر المنت های حرارتی بسیاری از این المنت ها از لحاظ ظاهر بسیار زیبا و جدید می باشند بعضی از آن ها از منیزیم ساخته شده اند که حداکثر انتقال حرارت را ممکن می کنند .  

موارد کاربردی المنت سه فاز

المنت سه فاز معرفی شده ، ساخته شده از بهترین گریدهای تجاری فولاد ضد زنگ با مقاومت بالا برای تجهیزات و صنایع مختلف می باشد. مهمترین موارد کاربردی المنت ۳ فاز به صورت زیر فهرست می‌شوند: • نصب در تجهیزات صنایع غذایی • نصب در تجهیزات بویلر و هیترهای زیرزمینی • نصب در تجهیزات محافظ در برابر انجماد • آبگرمکن ها • نصب در تجهیزات ذخیره سازی آب داغ • کاربرد در برج های خنک کننده • قطعات مناسب برای نصب در محلولهای خورنده • کاربرد در تجهیزات تولید بخار فوق اشباع • نصب در تجهیزات نفتی؛ تولید روغن ها و روانکارها • نصب در تجهیزات تصفیه و خالص سازی آب • کاربرد در صنایع شوینده و صابون ها • کاربرد در تجهیزات آب دیونیزه و آب یون زدایی شده غیرمعدنی • کاربرد در تجهیزات انتقال حرارت در سیالات • کاربرد در تجهیزات نفت خام با ویسکوزیته پایین یا بالا، نظیر انواع پارافین، آسفالت، الکل ها، حلال ها، قیر، مواد شیمیایی غیر خورنده و …

المنت های سه فاز ضد زنگ

المنت های سه فاز ضد زنگ می تواند عنصر گرمایش به صورت غوطه ور شدن در فرآیند های صنعتی باشد معمولاً در بسیاری از فر آیند های مبتنی بر مواد شیمیایی، نفتی و آب مورد استفاده قرار می گیرند. هیتر های سه فاز با تنوع در آلیاژ های به کار رفته در آنها که هر یک را برای عملیات و فرآیند های مختلف مناسب می سازد مقاوم در برابر خوردگی هستند که طول عمر آنها را در سیالات شیمیایی بالا می برد، المنت های سه فاز فلزی به طور معمول در روغن های روان کننده، سنگین و روغنهای سبک، واکس ها و همچنین مایعات با خورندگی خفیف استفاده می شوند.

خرید المنت 3 فاز با توجه به مشخصات فنی

در خصوص خرید المنت های سه فاز، توجه به ابعاد ظاهری و مشخصات فنی برای نصب در تجهیزات مورد نظر، حائز اهمیت است. در این مورد خاص، قطر المنت های حرارتی برای غوطه وری در سیالات داغ و روغن ها در حدود 3 تا 50 میلی متر است. این المنت ها برای کاربری در دمای بالاتر از 870 درجه سانتی گراد طراحی شده اند. همچنین این المنت های سه فاز در ولتاژ 12 تا 440 ولت کار می کنند. شدت حرارت در این تجهیزات از 30 وات در سانتی متر مربع، تجاوز نمی کند. سیم المنت سه فاز که برای موارد کاربردی فوق طراحی شده است از جنس نیکل-کروم و آلیاژ کروم-آهن می باشد. از اکسید منیزیم برای ساخت مواد عایق استفاده شده است. امکان خرید المنت های سه فاز در مدل ها و ابعاد مختلف به صورت حضوری و اینترنتی برای مشتریان فراهم است. نکته‌ای که در خرید المنت ۳ فاز به صورت انبوه وجود دارد این است که بسیاری از تولیدکنندگان انواع لوازم برقی نظیر چای سازها یا بخاری ها، المنت های سه فاز را به صورت عمده سفارش می‌دهند.

 

 

 خرید المنت سه فاز

خرید المنت سه فاز

 

المنت سازی آریان

المنت سازی آریان، با بیش از 10 سال فعالیت در امر تولید و پخش انواع المنت و ترموکوپل و لوازم حرارتی و همچنین تجربه همکاری با شرکت ها و کارخانجات گوناگون در سراسر کشور عزیزمان افتخار این را دارد که خدمات ذیل را باکیفیت و استاندارد بین المللی ارایه نماید. هیتر هدف تولید انواع المنت های صنعتی و حرارتی و برودتی مانند المنت فلنج دار ، المنت میله ای، المنت فشنگی، المنت حلقه ای، المنت سرامیکی، المنت ضد اسید و تیتانیوم و…

ویژگی های المنت آریان

مشاوره رایگان

مشاوره در ساخت المنت که مشتریان ما لازم دارند یکی از کارهایی مثبت و موثری است که می تواند در  تولید یک محصول مفید نقش به سزایی داشته باشد.

قیمت مناسب

منصف بودن در هر کسب و کاری موجب سود کم اما پایدار بودن بیشتر و جذب مشتریان وفادار بیشتر می شود که همیشه جزء هدف اصلی ما بوده است.

ساخت با دقت بالا

همواره سعی کرده ایم تا با استفاده از تجربه خود المنت های را که مشتریان سفارش می دهد با و دقت خاصی بسازیم و در نتیجه مشتریانمان را راضی نگه بداریم.

تکنولوژی در تولید

همواره سعی کرده ایم تا با استفاده از تجربه خود المنت های را که مشتریان سفارش می دهد با و دقت خاصی بسازیم و در نتیجه مشتریانمان را راضی نگه بداریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *