المنت

المنت


معرفی هیتر تابشی مادون قرمز و مزایای آن:  هیتر تابشی مادون قرمز در طول و اندازه های مختلفی وجود دارند و یک انتخاب عالی برای کاربردهای فضای باز هستند. نصب بخاری مادون قرمز ساده است و در صورت نیاز به تعویض عناصر لوله، آنها با قیمت های اقتصادی مقرون به صرفه در دسترس هستند.

هیتر تابشی مادون قرمز از جمله بخاری های مفید و با قدرت بالا هستند که به طور معمول برای پروژه های سنگین مختلف در جایی که درجه حرارت بالا لازم باشد استفاده می شوند. این بخاری ها در گرمایش فرآیند، تمیز، مقرون به صرفه و کارآمد هستند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند در مناطق بزرگتر و هر مکان دیگری که نیاز به گرمایش تابشی دارد، کار کنند.المنت

عناصر گرمایش الکتریکی مادون قرمز یا به عناصر کوارتز یا عناصر لوله ای مجهز شده اند تا شرکت ها را قادر سازند مزایایی را که می خواهند به دست آورند. از آنجا که آنها برای تأمین درجه حرارت بالا تولید می شوند، صنایع متعددی اثربخشی آن را متوجه شده اند و اکنون از آنها برای بهبود کیفیت خدمات خود استفاده می کنند. برخی از صنایعی که از مزایای آن استقاده کرده اند عبارتند از:

  • پزشکی
  • خودرو سازی
  • معدن / نفت / گاز
  • ساخت و ساز
  • بسته بندی

پزشکی

در بیمارستان ها، کلینیک ها و موسسات پزشکی از آن در جداسازی پلاکت ها از خون استفاده می کنند. همینطور به دلیل گرمای مادون قرمز، متخصصان پزشکی آنها را در خنثی سازی ویروس ها  مفید ارزیابی کرده اند .

خودرو سازی

هیتر تابشی مادون قرمز تولید کنندگان خودرو را تحت تأثیر قرار داده تا از مزایای آن در پروژه های ساخت پنل خودرو استفاده کنند.

تولید کنندگان صنعتی سعی در رفع مشکلات استفاده از مواد چسبنده داشتند. آنها نوعی گرمایش تابشی مادون قرمز را طراحی کرده اند که قادر به خشک کردن محلول مورد نظر در یک بازه زمانی کوتاه تر است.

معدن / نفت / گاز

صنایع معدن، نفت و گاز بهترین راهکارها را برای افزایش بهره وری خود پیدا کرده اند و به شرکت ها این امکان را داده اند که کیفیت کالاهایی را که تولید می کنند، افزایش دهند. هم اکنون آنها می توانند گرمای مادون قرمز و مایکروویو را برای تمیز کردن ماسه آغشته به روغن از مخازن نفت خام استفاده کنند.

المنت

ساخت و ساز

هیتر تابشی مادون قرمز می توانند برای ایجاد مصالح ساختمانی که به محیط های دارای گرمای شدید نیاز دارند، استفاده شوند. آنها در اتصال مواد مختلف به یکدیگر کمک می کنند تا بتوان چیز جدید و ارزشمندی را برای استفاده به وجود آورد که می تواند نیازهای داخلی و صنعتی را برآورده کند.

بسته بندی

عناصر گرمایش الکتریکی مادون قرمز برای بهبود بهره وری از ترموفرمینگ به منظور کمک به شرکت ها در دستیابی به اهداف بی شمار استفاده می شود. تولیدكنندگان معمولاً سیستم های كاملی را ایجاد می كنند كه دارای حداكثر كنترل مطابق با خواسته بازار هستند.

آنها مکانیسم های مختلفی را که قادر به اجرای کوره های مادون قرمز و تکنیک های گرمایش در چندین کار بسته بندی هستند، گنجانیده اند.

شرکت ها می توانند با این بخاری ها تا 40 درصد انرژی صرفه جویی کنند و می توانند در مدت شش ماه به بازپرداخت مقاوم سازی برسند.

المنت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *