خرید المنت میله ای

خرید المنت میله ای


المنت

المنت

برای گرم کردن یک محیط و یا یک قطعه بوسیله جریان الکتریکی (برق) از المنت استفاده می کنند.المنت یک سیم دارای مقاومت می باشد که این مقاومت از جنس کرم و نیکل و یا الوکروم ساخته می شود.اکثر المنت ها از ترکیب 20درصد کرومیوم و 80درصد نیکل ساخته می شوند.

المنت های گوناگون  عبارتند از:المنت سیلیکون رابر،المنت میله ای،المنت فشنگی،المنت شیشه ای (المنت کوارتز)،المنت کویل هیتر (المنت فلکسیبل)،المنت نواری،المنت ضد اسید،المنت میله ای سیلیکون کارباید،المنت تسمه ای (المنت حلقه ای،المنت کمربندی)،المنت سرامیکی،المنت فلنچ دار

المنت سیلیکون رابر

silicone rubber heaters

المنت سیلیکون رابر دارای مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و رطوبت می باشد و از فایبر گلاس تقویت شده ساخته می شود،المنت سیلیکون رابر دارای انعطاف می باشد.المنت سیلیکون رابر را میتوان در ابعاد و توان های مصرفی مختلف تولید کرد.المنت سیلیکون رابر به دلیل سیلیکونی بودن سطح آن در مقابل ضربه (شوک مکانیکی)و لرزش مقاومت بالایی دارد.

المنتالمنتالمنتالمنت

المنت شیشه ای (المنت کوارتز)

glass heating element

المنت شیشه ای (المنت کوارتز) میتواند دمایی تا 2600درجه سانتیگراد تولید کند،بدلیل پرشدن محفظه داخل شیشه از گاز هالوژن.المنت شیشه ای (المنت کوارتز) قابلیت این را دارد که به سرعت به دمای نامی رسیده و پس از قطع کردن جریان برق آن به سرعت سرد شود.

المنتالمنتالمنتالمنت

المنت کویل هیتر (المنت فلکسیبل)

coil heater element

المنت کویل هیتر (المنت فلکسیبل) دارای قابلیت انعطاف می باشد که از ویژگی های این المنت است و در این تیپ المنت قابلیت حداکثری دمای آن تا 750درجه سانتیگراد می رسد،المنت کویل هیتر (المنت فلکسیبل) دارای دو مدل المنت کویل هتر ساده و المنت کویل هیتر ترموکوپل دار می باشد و از توان 250وات تا 2000وات بصورت فابریک موجود می باشد.

المنتالمنتالمنتالمنت

المنت فشنگی

cartridge heater elements

المنت فشنگی با شکل ظاهری لوله ای که از یک طرف بسته و طرف دیگر دو سیم خروجی که به آن سیمها جریان برق وارد می شود تا المنت گرم شود.المنت فشنگی دارای تنوع بسیار در قطر المنت،طول المنت،وات المنت و ولتاژ مصرفی المنت می باشد.

المنتالمنتالمنتالمنت

المنت میله ای

finned tubular heating element

المنت میله ای پر مصرف ترین نوع المنت در بازار می باشد که دارای تنوع در طول المنت،قطر المنت،ولتاژ المنت و توان مصرفی المنت می باشد.المنت میله ای اکثرا بصورت ساده و در بعضی موارد بصورت پولکی دار (المنت پره دار) مصرف می شود.از قابلیت های المنت میله ای خم شدن و یا حالت گرفتن المنت بصورت دلخواه البته قبل از برق خوردن آن می باشد.

المنتالمنتالمنتالمنت

المنت نواری

strip heater element

المنت نواری را برای گرم کردن یک سطح صاف استفاده میکنند،که دارای جنس روکش استیل می باشد و دارای تنوع در ابعاد طول المنت،عرض المنت،ولتاژ المنت و توان مصرفی المنت می باشد.

المنتالمنتالمنتالمنت

المنت ضد اسید

anti-acid heaters elements

المنت ضد اسید را اغلب در وانهای آبکاری استفاده می کنند و دارای تنوع در جنس روکش المنت،قطر المنت،طول المنت و توان مصرفی المنت می باشد.المنت ضد اسید از سه جنس روکش ساخته می شود:شیشه مات کوارتز،شیشه پیرکس و تیتانیوم .به المنت ضد اسید المنت وان اسید و المنت آبکاری نیز گفته می شود.

المنتالمنتالمنتالمنت

المنت میله ای سیلیکون کارباید

silicon carbide sic heating elements

المنت میله ای سیلیکون کارباید از دی اکسید سیلیسیوم ساخته می شود که سطح روی المنت را گرفته است و دارای رنج حرارتی تا 1800درجه سانتیگراد می باشد.المنت سیلیکون کارباید را المنت sic هم می نامند.

المنتالمنتالمنتالمنت

المنت تسمه ای (المنت حلقه ای،المنت کمربندی)

belt heating elements

المنت تسمه ای دارای توان مصرفی بین 100وات تا 10000وات می باشد و در قطر ها و طول های مختلف ساخته می شود که بر روی سطح لوله ای شکل قرار می گیرد و روکش آن از جنس استیل و یا آهن گالوانیزه ساخته می شود.المنتالمنتالمنتالمنت

المنت سرامیکی

ceramic heating elements

المنت سرامیکی همانند المنت تسمه ای روی سطح لوله ای شکل بسته می شود و از سطح داخلی سرامیک و روکش استیل و یا آهن گالوانیزه ساخته می شود و دارای تنوع در ابعاد قطر المنت،طول المنت و توان مصرفی المنت می باشد.

المنتالمنتالمنتالمنت

المنت فلنچ دار

flange heating element

المنت فلنچ دار از یک یا چند المنت میله ای ساخته می شود که بر روی یک فلنچ استیل،برنجی و یا فولاد زنگ نزن قرار میگیرد و دارای تنوع در توان مصرفی المنت،فلنچ المنت،تعداد المنت های میله ای،قطر المنت و طول المنت می باشد.

المنتالمنتالمنتالمنت


 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *