المنت

المنت


راهنمای خرید المنت sic

المنت sic یا سیلیکون کاربید ، المنت گرمایش الکتریکی برای دماهای بالای تا °C 1625در طیف گسترده‌ای از اندازه‌ها و هندسه‌های استاندارد، یا در طرح‌های سفارشی برای برآورده کردن نیازهای خاص فرآیندهای مختلف و تجهیزات موجود است. و امکان خرید المنت sic در بازار موجود است.

عناصر گرمایش قادر به خروجی قدرت بالا هستند و ممکن است به صورت عمودی یا به صورت افقی نصب شوند. از آنجا که مواد المنت حتی در حداکثر درجه‌حرارت کار، صلب باقی می‌ماند، هیچ پشتیبانی خاصی مورد نیاز نیست، که طراحی تجهیزات را تسهیل می‌کند.

خرید المنت sic برای طراحی کوره با مشخص کردن قدرت مورد نیاز و انتخاب المنت مناسب آغاز می‌شود که می‌تواند این نیاز را برآورده کند. هنگامی که آب‌گرم‌کن‌های خورشیدی انتخاب شده‌اند،

ولتاژ شروع کوره را می توان تعیین کرد. با شروع ولتاژ شروع، جریان شروع را می توان محاسبه کرد. خرید المنت sic برای طراحی کوره با مشخص کردن قدرت مورد نیاز و انتخاب المنت مناسب آغاز می‌شود

که می‌تواند این نیاز را برآورده کند. هنگامی که آب‌گرم‌کن‌های خورشیدی انتخاب شده‌اند، ولتاژ شروع کوره را می توان تعیین کرد. با شروع ولتاژ شروع، جریان شروع را می توان محاسبه کرد. این زمانی خواهد بود که حداکثر جریان توسط کوره کشیده می‌شود.

در جاییکه المنت متعدد مورد استفاده قرار می‌گیرند، اغلب می‌توانند برای به حداکثر رساندن ولتاژ شروع و به حداقل رساندن جریان آغازین مرتب شوند.  

ویژگی‌های خرید المنت SIC گرمایشی

ساخت : سیلیکون کاربید یک ماده سرامیکی با رسانایی الکتریکی نسبتا بالا در مقایسه با سرامیک دیگر است. عناصر با فشار یا extruding و سپس sintering تولید می‌شوند. عناصر گرمایش معمول میله‌ها یا لوله‌ها هستند،

قطر بین ۰.۵ تا ۳ اینچ و طول از ۱ تا ۱۰ فوت است آن‌ها دارای metalized برای اتصالات الکتریکی هستند و معمولا هر دو دارای اتصالات در یک انتها هستند و دو شکاف مارپیچی که کوتاه از انتهای دیگر متوقف می‌شوند در نتیجه یک شکل پیچ پیچ دار را تقریب می‌زنند.  

عوامل گرمایش در خرید المنت sic

شامل چندین نوع از المنت sic گرمایشی سیلیسیم برای حمام‌های شناور است که در تولید شیشه تخت soda برای کاربردهای معماری، خودرو سازی و شیشه استفاده می‌شود. عناصر شناور مخصوص برای صفحه نمایش صفحه تخت نیز تامین می‌شوند  

ویژگی‌های الکتریکی در خرید المنت sic

مقاومت این المنت با هر دو دما و زمان متفاوت است. ماهیت این تنوع به درجه خاصی از مواد و تولید کننده بستگی دارد. برای بسیاری از انواع، مقاومت زمانی بالا است که ماده سرد باشد، و با افزایش دما به حداقل برسد

و حداقل بین ۱۰۰۰ ° F و ۲۰۰۰ درجه فارنهایت برسد، سپس دوباره افزایش می‌یابد و دمای آن بیشتر می‌شود. هنگامی که در دمای بالا نگهداری می‌شود، مقاومت ماده با افزایش سن افزایش می‌یابد.

تغییر در مقاومت می‌تواند از ترتیب ۳ یا ۴ تا ۱ برای هر دو پدیده مربوط به دما و هم مرتبط با دما باشد که نسبت به مرتبه ۱۰: ۱ به همه نسبت داده می‌شود.  

روش طراحی در خرید المنت sic

برای بهینه‌سازی طراحی یک سیستم با استفاده از المنت sic به احتمال زیاد برای تکرار محاسبات با عناصر مختلف، ولتاژهای تغذیه مختلف و غیره ضروری است.

Eurotherm ابزار نرم‌افزاری برای کمک به مهندسین در بهینه‌سازی سیستم‌های کنترل توان، محاسبه ولتاژ بالای ترانسفورماتور و درجه‌بندی جریان تریستور مورد استفاده قرار داده‌است.

ضمیمه ۱ جدولی را با نمونه‌هایی از طراحی چندین کاربرد مختلف نشان می‌دهد. ویژگی‌های مهم در خرید المنت sic گرمایشی ساخت سیلیکون کاربید یک ماده سرامیکی با رسانایی الکتریکی نسبتا بالا در مقایسه با سرامیک دیگر است.

عناصر با فشار یا extruding و سپس sintering تولید می‌شوند عناصر گرمایش مهم در خرید المنت sic معمول میله‌ها یا لوله‌ها هستند، قطر بین ۰.۵ تا ۳ اینچ و طول از ۱ تا ۱۰ فوت است.

آن‌ها دارای metalized برای اتصالات الکتریکی هستند و معمولا هر دو دارای اتصالات در یک انتها هستند و دو شکاف مارپیچی که کوتاه از انتهای دیگر متوقف می‌شوند در نتیجه یک شکل پیچ پیچ دار را تقریب می‌زنند.

عوامل موثر بر عمر المنت sic

عوامل موثر بر عمر المنت sic نوع اتمسفر کوره، چگالی وات، دمای گاز، نوع سرویس ( پیوسته یا متناوب) و نگهداری را شامل می شود. نوع کوره ، طراحی و بارگذاری نیز نقش مهمی بازی می کند. المنت های گرمایش سیلیکون کاربایدی بسیار متنوع هستند به عنوان مثال در هوا تا 1650 درجه سانتی گراد کار می کند.  

 

راهنمای خرید المنت sic

المنت سازی آریان

المنت سازی آریان، با بیش از 10 سال فعالیت در امر تولید و پخش انواع المنت و ترموکوپل و لوازم حرارتی و همچنین تجربه همکاری با شرکت ها و کارخانجات گوناگون در سراسر کشور عزیزمان افتخار این را دارد که خدمات ذیل را باکیفیت و استاندارد بین المللی ارایه نماید.
هیتر هدف تولید انواع المنت های صنعتی و حرارتی و برودتی مانند المنت فلنج دار ، المنت میله ای، المنت فشنگی، المنت حلقه ای، المنت سرامیکی، المنت ضد اسید و تیتانیوم و…

ویژگی های المنت آریان

مشاوره رایگان
مشاوره در ساخت المنت که مشتریان ما لازم دارند یکی از کارهایی مثبت و موثری است که می تواند در  تولید یک محصول مفید نقش به سزایی داشته باشد.
قیمت مناسب
منصف بودن در هر کسب و کاری موجب سود کم اما پایدار بودن بیشتر و جذب مشتریان وفادار بیشتر می شود که همیشه جزء هدف اصلی ما بوده است.
ساخت با دقت بالا
همواره سعی کرده ایم تا با استفاده از تجربه خود المنت های را که مشتریان سفارش می دهد با و دقت خاصی بسازیم و در نتیجه مشتریانمان را راضی نگه بداریم.
تکنولوژی در تولید
همواره سعی کرده ایم تا با استفاده از تجربه خود المنت های را که مشتریان سفارش می دهد با و دقت خاصی بسازیم و در نتیجه مشتریانمان را راضی نگه بداریم.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *