خرید المنت سرامیکی

خرید المنت سرامیکی


المنت

المنت سردخانه ای

المنت سرامیک و سردخانه ای – متال سرام

موارد استفاده از المنت سردخانه

از المنت سردخانه در صنعت غذایی، تهویه دستگاه ها به عنوان تبدیل کننده حرارتی و انواع سردخانه ها و یخچال و فریزر استفاده میکنند. المنت های میله ای استفاده شده در صنایع مختلفی چون اواپراتور سردخانه، مانع از تراکم بالا و یخ زدایی میشود.

 

ویژگی های مهم المنت سردخانه ای

اواپراتورهای سردخانه ای از بدنه قوی فولادی گالوانیزه و پوشش الکترواستاتیک تشکیل شده اند و به همین دلیل ضد زنگ هستند و در آنها خوردگی ایجاد نمیشود. با وجود گازهایی نظیر R22، R404A و R507 میتواند بالاترین کارایی را داشته باشد.

فن های اواپراتور دارای قدرت پرتابی بالا، صدا و مصرف انرژی کمی هستند.”قلب” یخچال بوده که ماده مبرد را در سراسر سیستم به گردش در می آورد و به قسمت گرم مدار فشار آورده و مبرد را گرم می کند.

این حالت مشابه زمانی است که شما هوا را به درون لوله دوچرخه پمپ می کنید، می توانید هنگام فشرده سازی هوا، افزایش گرما را در پمپ احساس کنید.

در پشت یخچال قرار دارد و احتمالاً کاملاً گرد و غباری است. در داخل، مبرد خنک و متراکم می شود، به این معنی که از گاز دوباره به مایع تبدیل می شود.

لوله مویرگی یک قطعه نازک از لوله است که به عنوان یک وسیله انبساطی عمل می کند. مبرد مایع از طریق لوله مویرگی هدایت شده و در محیط کم فشار اواپراتور پاشیده می شود.

ترموستات با نظارت بر دما و سپس خاموش و روشن شدن کمپرسور، فرآیند خنک سازی را کنترل می کند. وقتی حسگر حس کند که داخل یخچال به اندازه کافی سرد است، کمپرسور را خاموش می کند. در صورت احساس گرمای زیاد، کمپرسور را روشن کرده و دوباره فرآیند خنک سازی را آغاز می کند.

کاربرد این روش برای برفک زدایی اواپراتور های زیر صفر است و المنت های به کار رفته در وات های مختلف ساخته می شوند و در جایگاه مخصوص به صورت موازی و نزدیک به لوله های اواپراتور بسته می شوند. المنت ها از جنس استیل و یا عایق رطوبتی که به عنوان روکش می باشد ساخته می شوند

تا در مقابل خوردگی از خود مقاومت نشان دهند و همچنین بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن عمل دیفراست را انجام دهند. زمان تولید حرارت به وسیله المنت ها توسط نصاب و تکنسین تعمیر و نگهداری سردخانه بر اساس میزان رطوبت محصولات و رطوبت هوای ورودی تا ۳۰ دقیقه و تا ۶ مرتبه تنطیم می شود.

هنگامی که المنت در حال برفک زدایی می باشد فن های اواپراتور و کندانسور  و همچنین کمپور خاموش می باشد.

المنت ها را بصورت تک فاز یا دو فاز یا سه فاز از نظر الکتریکی بسته می شوند که در شکل زیر حالت های مختلف آن نشان داده شده است اما بیشتر بصورت سه فاز به حالت ستاره بسته م یشوند تا بتوانند حرارت کافی ایجاد کنند. مثلا در اواراتور ۱٫۵ تن برودتی تعداد ۶ المنت همراه با المنت کف اواپراتور جهت جلوگیری از یخ زدن آب ذوب شده استفاده می شوند

این ۶ المنت به طول ۱۲۰cm  در حالت تک فاز هر المنت ۲۷۰ وات آمپر ۱٫۳ می باشد و در حالت سه فاز ستاره هر المنت ۲و۱ وات با آمپر ۱٫۱ می باشد.

کمی درباره ما

 درباره شرکت المنت آرین بیشتر بدانید

_

با بیش از 10 سال فعالیت در امر تولید و پخش انواع المنت و لوازم حرارتی و همچنین تجربه همکاری با شرکت ها و کارخانجات گوناگون در سراسر کشور عزیزمان افتخار این را دارد که خدمات ذیل را باکیفیت و استاندارد بین المللی ارایه نماید.

المنت آرین در زمینه تولید انواع المنت های صنعتی و حرارتی و برودتی  المنت های فلنج دار میله ای فشنگی حلقه ای سرامیکی ضد اسید و تیتانیوم و…

المنت سرامیکی ,المنت فلنج دار,المنت تسمه ای,المنت میله ای,ترموکوپل,المنت

المنت سرامیکی ,المنت فلنج دار,المنت تسمه ای,المنت میله ای,ترموکوپل,المنت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *