جستجو

خرید المنت میله ای

خرید المنت میله ای

امروزه بسیاری از مراکز به ساخت المنت میله ای رو آورده‌اند. برای خرید المنت میله ای  و انتخاب آن حتما به حداقل و حداکثر فضایی که می‌خواهید به این المنت اختصاص دهید توجه کنید. دومین معیار جهت خرید المنت میله ای این است که می‌خواهید در محیط مورد نظر از چه دمایی استفاده کنید.

هر چه دما، بالا تر باشد؛ باید المنتی انتخاب کنید که وات بر سانت آن بیشتر باشد. همچنین توجه داشته باشید که نسخه با کیفیت این محصول را خریداری کنید و آن را از فروشگاهی بخرید که به آن اطمینان دارید.

قیمت المنت میله ای

قیمت المنت میله ای به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای نمونه می‌توان به انواع آن، محیط مورد نظر و همچنین ابعاد آن اشاره کرد. هر کدام از این موارد می‌تواند روی قیمت محصول تاثیر گذار باشد.

المنت میله ‌ای

خرید المنت میله ای یکی از انواع المنت های حرارتی است که از روکش لوله‌ ای با جنس استیل و یا حتی در برخی موارد از جنس آلومینیوم و مس ساخته می‌شود. داخل این لوله از سیم کروم نیکل مقاومتی فنر شده استفاده شده است که توسط خاک اکسید منیزیم عایق شده است. هیچ اتصال الکتریکی به لوله و بدنه روکش نمی‌دهد. همچنین با دو پیچ، اول و آخر فنر بسته شده که به اصطلاح به آن نقطه سرد می‌گویند.

آشنایی با المنت میله ای

المنت میله ای از تطبیق‌پذیرترین و پرکاربردترین انواع هیتر های برقی در صنعت هستند. نیروی الکتریکی این المنت ها توسط نیروی برق اعمال می‌شود به گونه‌ای که ابتدا برق به دو سر المنت متصل شده و سیم کروم نیکل آغاز به مقاومت می کند و انرژی الکتریکی را درون خود حفظ می‌نماید.

با این وسیله سیم گرم شده و به اطراف خود حرارت انتشار می‌دهد. بعد خاک اکسید منیزیم این گرمایش و حرارت را به روکش انتقال داده و المنت مورد نظر، آغاز به سرخ شدن و داغ شدن می‌کند. توجه داشته باشید که هرچه سیم فنر شده داخل لوله کم‌تر باشد حرارتی که تولید می‌کند بیشتر است و برعکس.

هر چه طول سیم بیشتر باشد حرارت ایجاد شده کمتر است. همچنین توجه کنید که عمر مفید نیز در صورت کوتاه بودن فنر کاهش پیدا می‌‌کند. این المنت ها انواع مختلف و متنوعی دارند.

می‌توان آن‌ها را به طور سفارشی در اشکال مختلف ساخت تا نیاز مشتری برای قرق کردن مستقیم در مایعات مختلف مانند حلال‌ها، روغن، غیر محلول‌ها و غیره فراهم شود. لوله استیل که جهت روکش از آن استفاده می‌شود درجه بالاتری را تحمل کرده و در برابر رسوب و خوردگی مقاومت بسیار بالایی دارد.

خرید المنت میله ای: المنت میله‌ ای برای گرم کردن مایعات، گاز و محیط‌ های مختلف و مخازن استفاده می‌شود. این نوع المنت به مدل‌های مختلف و فلج‌های برنجی استیل و غیره ساخته می‌شود.
المنت میله ‌ای به صورت لوله فولادی بوده که داخل آن سیم پیچی از جنس نیکل کروم و خاک و اکسید منیزیم پر شده است. دو سر این المنت به برق متصل می‌شود. این نوع المنت به اشکال مختلف خمکاری و مدل داده می‌شود و همچنین به صورت پره ای و فین دار برای گرم کردن محیط های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید المنت میله ای دارای کارایی‌های بسیار گوناگونی بوده و تقریبا در تمامی صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از کارایی‌هایی که المنت های میله ای بسیار در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد، یخ‌زدایی و جلوگیری از تراکم بالا است.

 

انواع مهم المنت میله ای چیست؟

المنت فلنج دار، المنت مهره دار، المنت یو شکل، المنت قالبی و …

موارد استفاده المنت میله ای چیست؟

خشک کردن، حرارت‌دهی، آبکاری، آنلینگ، رطوبت‌دهی مواد شیمایی، پیش گرمکن‌ها، نانو تکنولوژی

کاربرد المنت میله ای چیست؟

لباسشویی، ظرفشویی، سولاردوم، گرمکن غذا، توستر، قهوه‌ساز، سماور، صنعت جوجه‌کشی، پرورش قارچ، هواساز و آزمایشگاه

خرید المنت میله ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× ارتباط مستقیم با فروشگاه